Hotel 52 (49)

Hotel 52 (49)

serial obyczajowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Kaja Paschalska, Paweł Tomaszewski, Rafał Zawierucha, Karol Łukasik
Reżyseria:Michał Kwieciński, Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Igor odbiera z lotniska wracającą z Francji Julkę. Mówi jej, że spotyka się z kimś i muszą się rozstać. Aśka wyznaje Arturowi, że jest on dla niej kimś więcej niż tylko przyjacielem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników hotelu i ich przyjaciół. Do personelu dołącza eteryczna blondynka Kaja (Marietta Żukowska). Arturowi, który wraca do pełni sił, w oko wpadnie piękna Aśka (Monika Mrozowska), co wzbudzi zazdrość Natalii. Tymczasem w życiu Igora pojawi się niebezpieczna mężatka. Jej zaborczy małżonek zrobi wszystko, by zatrzymać kobietę tylko dla siebie. W hotelu zjawią się także oryginalni goście, którzy sprawią personelowi wiele kłopotów.

W tym odcinku

Kaja mówi Iwonie i Michałowi, że Natalia zwolniła Artura. Igor odbiera z lotniska wracającą z Francji Julkę. Mówi jej, że spotyka się z kimś i muszą się rozstać. Dziewczyna jest załamana. Gdy o jego decyzji dowiaduje się Marzena, dociera do niej, że sytuacja wymknęła się spod kontroli. Aśka wyznaje Arturowi, że jest on dla niej kimś więcej niż tylko przyjacielem. W hotelu zjawia się Bożena (Kaja Paschalska) z synem Antkiem. Chłopiec pisze wypracowanie szkolne o swoim wujku Jakubie Gwieździe (Paweł Tomaszewski), który jest... menadżerem hotelu. Jak się okazuje, Kuba tak przedstawił się swojej koleżance z kursów maturalnych. Do ośrodka przychodzi także Łukasz Paprotka (Rafał Zawierucha). Ma pomóc zarządowi naprawić relacje z pracownikami. Okazuje się, że w tajemnicy zatrudnił go Michał, by kontrolować działania Iwony.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także