Hotel 52 (38)

Hotel 52 (38)

serial obyczajowy Polska 2010-2011   od 12 lat
Występują:Mariusz Kiljan, Katarzyna Kwiatkowska, Laura Samojłowicz, Katarzyna Pakosińska
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka, Michał Kwieciński
W skrócie:Młodzi hotelowi goście wyjątkowo głośno zachowują się w łóżku i Iwona musi interweniować. Igor boi się zrobić test HIV. Tomek podszywa się pod agenta ubezpieczeniowego Natalii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowych odcinkach serialu poznamy dalsze losy czwórki głównych bohaterów. Natalia i Artur postanowili zostać przyjaciółmi. Natomiast Dorota i Tomek zrobią wszystko, by ich rozdzielić. Związek Iwony i Michała osiąga wreszcie względną stabilność. Iwona stara się poukładać swoje relacje z Igorem. Nie będzie to łatwe, ponieważ chłopak jest w szoku. Kiedy dowiedział się, że kobieta jest jego matką, a nie siostrą, nie chce z nią rozmawiać.

W tym odcinku

Gośćmi hotelu są Iza i Kamil. Para wyjątkowo głośno zachowuje się w łóżku, czym są oburzone osoby zajmujące sąsiednie pokoje. Iwona w końcu decyduje się interweniować. Trafia w środek awantury między kochankami. Okazują się oni rozwiedzionym tydzień temu małżeństwem, które spotkało się, by podzielić majątek. Igor boi się zrobić test wykrywający wirusa HIV. Błaga ojca, by nie mówił o niczym Iwonie. Andrzej okłamuje ją, że Igor nie przyjdzie do pracy z powodu grypy i zabiera syna na badania. Tomek, by spotkać się z Natalią, podszywa się pod jej agenta ubezpieczeniowego. Zdesperowana i przerażona dziewczyna jedzie na policję.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także