Hotel 52 (37)

Hotel 52 (37)

serial obyczajowy Polska 2010-2011   od 12 lat
Występują:Anna Romantowska, Małgorzata Sadowska, Laura Samojłowicz, Przemysław Kozłowski
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka, Michał Kwieciński
W skrócie:Iwona mówi Michałowi, że Anna żąda od Natalii 50 tysięcy złotych zadośćuczynienia. Tomek grozi, że popełni samobójstwo, jeśli Natalia do niego nie wróci. Igor i Julka zamieszkali u Andrzeja.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowych odcinkach serialu poznamy dalsze losy czwórki głównych bohaterów. Natalia i Artur postanowili zostać przyjaciółmi. Natomiast Dorota i Tomek zrobią wszystko, by ich rozdzielić. Związek Iwony i Michała osiąga wreszcie względną stabilność. Iwona stara się poukładać swoje relacje z Igorem. Nie będzie to łatwe, ponieważ chłopak jest w szoku. Kiedy dowiedział się, że kobieta jest jego matką, a nie siostrą, nie chce z nią rozmawiać.

W tym odcinku

Jaga (Małgorzata Sadowska), Witek (Przemysław Kozłowski) i Borys (Damian Ul) liczą na pieniądze od ciotki z Ameryki, Hanny Kolasy-Johnsson (Anna Romantowska). Dlatego też udają przed nią szczęśliwą i kochającą rodzinę. Michał przychodzi do hotelu pożegnać się z pracownikami. Iwona informuje go, że Anna zażądała od Natalii 50 tysięcy złotych zadośćuczynienia. Okazuje się, że ktoś zniszczył samochód Lipskiej. Dziewczyna podejrzewa Tomka. Wkrótce znajduje w swoim gabinecie kwiaty i liścik, w którym chłopak grozi, że popełni samobójstwo, jeśli ona do niego nie wróci. Iwona spotyka się z Andrzejem. Ten mówi jej, że Igor i Julka z nim zamieszkali. Kobieta oskarża go o próbę zabrania jej rodziny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także