Hotel 52 3 (27)

Hotel 52 3 (27)

serial obyczajowy Polska 2010-2011   od 12 lat
Występują:Laura Samojłowicz, Krzysztof Kwiatkowski, Magdalena Lamparska, Magdalena Cielecka
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Gianpietro Karbowski, w połowie Włoch. przyjechał do hotelu z żoną w ostatnim miesiącu ciąży. Tymczasem Maciek, góral z Makowa szuka z bratem sprawcy ciąży ich siostry. Jest nim Gianpietro.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowych odcinkach serialu poznamy dalsze losy czwórki głównych bohaterów. Natalia i Artur postanowili zostać przyjaciółmi. Natomiast Dorota i Tomek zrobią wszystko, by ich rozdzielić. Związek Iwony i Michała osiąga wreszcie względną stabilność. Iwona stara się poukładać swoje relacje z Igorem. Nie będzie to łatwe, ponieważ chłopak jest w szoku. Kiedy dowiedział się, że kobieta jest jego matką, a nie siostrą, nie chce z nią rozmawiać.

W tym odcinku

W pierwszym odcinku nowej serii w hotelu melduje się Gianpietro Karbowski, w połowie Włoch. Przyjechał do hotelu wraz z żoną Weroniką, znajomą Iwony. Weronika jest w ostatnim miesiącu ciąży. Następnego dnia ma odbyć się poród w prywatnej klinice. Mężczyzna jest podekscytowany i nie może doczekać się syna. Tymczasem Maciek, góral z Makowa Podhalańskiego, wraz z bratem poszukują sprawcy ciąży ich siostry, Marysi. Okazuje się, że jest nim Gianpietro. Kiedy dochodzi do spotkania mężczyzn, Karbowski zostaje pobity. Artur wraca z Krakowa. W pociągu spotyka barmana Roberta. Górski zwierza się mężczyźnie, że są z Natalią przyjaciółmi, ale Robert wątpi, czy to wystarczy. Artur dzwoni do Natalii z pociągu i umawia się z nią na wieczór. Tymczasem Tomek prosi Natalię, aby odebrała od lekarza jego mamę. Olga ukrywa przed synem, że jest śmiertelnie chora. Tomek odprowadza Natalię do domu. Okazuje się, że jej mieszkanie zostało okradzione. Dziewczyna jest w szoku i zapomina o spotkaniu z Arturem.

Występują (pokaż wszystkich)