Hotel 52 (19)

serial obyczajowy Polska 2010   od 12 lat
Występują:Laura Samojłowicz, Natalia Lesz, Magdalena Cielecka, Rafał Królikowski
W skrócie:Natalia poznaje Olgę Malewicz znaną dziennikarkę, i jej syna Tomasza. Mimo różnicy wieku między kobietami natychmiast zawiązuje się nić sympatii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie pracowników ekskluzywnego hotelu. Związek Natalii (Laura Samojłowicz) i Artura (Krzysztof Kwiatkowski) przechodzi kryzys. W życiu dziewczyny ponownie pojawia się Mateusz Bień (Jan Wieczorkowski), który za jej zgodą zamieszkuje w hotelu i postanawia zająć się szukaniem pracy. Artur, który zdradził swojej ukochanej bolesną tajemnicę z przeszłości, nie radzi sobie z pytaniami, troską i współczuciem z jej strony. Tymczasem Dorota (Olga Bołądź) wciąż nie zrezygnuje ze zdobycia przystojnego recepcjonisty.

W tym odcinku

Natalia poznaje Olgę Malewicz (Małgorzata Potocka), znaną dziennikarkę, i jej syna Tomasza. Mimo różnicy wieku między kobietami natychmiast zawiązuje się nić sympatii. Tomek jest zauroczony Natalią. Tymczasem Anna, żona Michała, żąda od niego rozwodu. W hotelu zjawiają się dwaj kumple, Krzysztof i Darek, którzy przygotowują się do realizacji pewnego ważnego planu. Nie wiedzą, że są obserwowani przez detektywa. W hotelu zjawia się również Natalia Lesz, znana piosenkarka, która ma tutaj mieć sesję zdjęciową do "Cosmopolitan".

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także