Hotel 52 (18)

serial obyczajowy Polska 2010   od 12 lat
Występują:Laura Samojłowicz, Magdalena Cielecka, Rafał Królikowski, Krzysztof Kwiatkowski
W skrócie:Natalia poznaje największy sekret Mateusza. Iwona zwierza się Wioli, że Michał zamieszkał u niej, bo żona wyrzuciła go z domu. Paweł dowiaduje się, że jego żona i córka miały wypadek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie pracowników ekskluzywnego hotelu. Związek Natalii (Laura Samojłowicz) i Artura (Krzysztof Kwiatkowski) przechodzi kryzys. W życiu dziewczyny ponownie pojawia się Mateusz Bień (Jan Wieczorkowski), który za jej zgodą zamieszkuje w hotelu i postanawia zająć się szukaniem pracy. Artur, który zdradził swojej ukochanej bolesną tajemnicę z przeszłości, nie radzi sobie z pytaniami, troską i współczuciem z jej strony. Tymczasem Dorota (Olga Bołądź) wciąż nie zrezygnuje ze zdobycia przystojnego recepcjonisty.

W tym odcinku

Natalia poznaje największy sekret Mateusza. Iwona zwierza się Wioli, że Michał zamieszkał u niej, bo żona wyrzuciła go z domu, gdy odkryła jego zdradę. Paweł dowiaduje się od siostry, że jego żona i córka miały wypadek. Postanawia jechać do Ostródy. Artur i Natalia nadal nie mogą się porozumieć. W hotelu pojawia się biznesmen Janusz Wilk (Marek Kalita). Razem z atrakcyjną małżonką Sylwią (Weronika Książkiewicz) organizują przyjęcie urodzinowe. Pojawia się na nim brat biznesmena, Mikołaj. Paula odwiedza w szpitalu Filipa, swojego męża. Podczas badania poznaje przystojnego lekarza, Huberta Dębskiego (Filip Bobek).

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także