Hotel 52 (17)

serial obyczajowy Polska 2010   od 12 lat
Występują:Laura Samojłowicz, Magdalena Cielecka, Rafał Królikowski, Krzysztof Kwiatkowski
W skrócie:Mateusz chce wrócić do dawnego życia. W hotelu zatrzymuje się staruszka, która ma nietypową prośbę do Natalii. Wkrótce kobieta zostaje okradziona.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie pracowników ekskluzywnego hotelu. Związek Natalii (Laura Samojłowicz) i Artura (Krzysztof Kwiatkowski) przechodzi kryzys. W życiu dziewczyny ponownie pojawia się Mateusz Bień (Jan Wieczorkowski), który za jej zgodą zamieszkuje w hotelu i postanawia zająć się szukaniem pracy. Artur, który zdradził swojej ukochanej bolesną tajemnicę z przeszłości, nie radzi sobie z pytaniami, troską i współczuciem z jej strony. Tymczasem Dorota (Olga Bołądź) wciąż nie zrezygnuje ze zdobycia przystojnego recepcjonisty.

W tym odcinku

Mateusz próbuje wrócić do swojego dawnego życia. W hotelu zatrzymuje się 80-letnia staruszka, która ma nietypową prośbę do Natalii. Wkrótce kobieta pada ofiarą złodziei. To, co zostaje jej jednak ukradzione, wprawia sprawców w duże zakłopotanie... Wśród obsługi hotelowej pojawiają się plotki o niecodziennej parze, która szuka chętnych do "trójkąta". Lucy jest rozczarowana, bo jej niczego nie zaproponowali.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także