Hot rod wg Kindiga: Ostatni Mopar

(Kindig Customs: The Last Mopar)

serial dokumentalny USA   b.o.
W skrócie:Vinnie to stały klient warsztatu. Ostatnio był zachwycony tym, co mechanicy zrobili z jego dogde'em chargerem. Tym razem zamierza zbudować największy na świecie pojazd z części firmy Mopar.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 8 lutego
za 13 dni
17:00 DTX (d. Discovery Turbo Xtra)

Opis

Dave Kindig, właściciel warsztatu Kindig-It Design, to znany w całej branży mechanik - samouk. Zajmuje się projektowaniem, budowaniem i przerabianiem najróżniejszych pojazdów, od starych zdezelowanych wraków po nowe modele prosto z fabryki. Wśród jego klientów można znaleźć wiele znanych nazwisk. W tym sezonie Dave i jego mechanicy zajmą się m.in. renowacją forda ranchero z 1964 roku, które będzie wymagało zdecydowanie większych nakładów pracy niż początkowo zakładano. W warsztacie pojawi się także Kanadyjczyk, który pragnie sprezentować córce wyjątkowego garbusa.

W tym odcinku

Vinnie to stały klient warsztatu. Ostatnio mężczyzna był zachwycony tym, co Dave i zatrudnieni u niego mechanicy zrobili z jego dogde'em chargerem. Tym razem zjawia się w zakładzie w zupełnie innej sprawie. Zamierza zbudować największy na świecie pojazd z części firmy Mopar.

Zobacz także