Hot rod wg Kindiga (3)

Hot rod wg Kindiga (3)

(Kindig Customs)

serial dokumentalny USA   b.o.
W skrócie:Do warsztatu wraca dawny klient. Kanadyjczyk, który kupił volkswagena busa safari z 1962 roku, chce przerobić kolejny pojazd. Tym razem modernizacji zostanie poddany volkswagen garbus.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dave Kindig, właściciel warsztatu Kindig-It Design, to znany w całej branży mechanik - samouk. Zajmuje się projektowaniem, budowaniem i przerabianiem najróżniejszych pojazdów, od starych zdezelowanych wraków po nowe modele prosto z fabryki. Wśród jego klientów można znaleźć wiele znanych nazwisk. W tym sezonie Dave i jego mechanicy zajmą się m.in. renowacją forda ranchero z 1964 roku, które będzie wymagało zdecydowanie większych nakładów pracy niż początkowo zakładano. W warsztacie pojawi się także Kanadyjczyk, który pragnie sprezentować córce wyjątkowego garbusa.

W tym odcinku

Do warsztatu powraca jeden z dawnych klientów. Kanadyjczyk, który kupił volkswagena busa safari z 1962 roku chce, aby Dave przerobił dla niego kolejny pojazd, który ma trafić w ręce jego córki. Tym razem modernizacji zostanie poddany volkswagen garbus.

Zobacz także