Honey

6.7/10 5.3/10
FILM OBYCZAJOWY USA 2003   od 12 lat
Występują:Jessica Alba, Lil' Romeo, Mekhi Phifer, David Moscow
Reżyseria:Bille Woodruff
W skrócie:Utalentowana tancerka z podziwu godną wytrwałością dąży do celu. Poświęca się swojej pasji, by osiągnąć sukces.
Pociągająca Jessica Alba jako hip hopowa tancerka, która robi karierę w branży muzycznej, mimo że odmówiła pójścia do łóżka z jednym z mściwych magnatów show-biznesu.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Młodziutka Honey Daniels (Jessica Alba) mieszka w podmiejskich slumsach. Marzy o karierze tancerki. Za dnia uczy dzieci w szkole tańca, po nocach pracuje jako barmanka. Pewnego wieczoru tańczącą w klubie dziewczynę zauważa producent muzyczny Michael Ellis (David Moscow) i proponuje jej kontrakt. Jednak Ellis nie ma uczciwych zamiarów. Nie ukrywa, że chciałby, aby dziewczyna została jego kochanką. Honey odrzuca ofertę, ale nie zamierza rezygnować z kariery. Otwiera własne studio tańca dla miejscowej młodzieży. Z pomocą przychodzi jej młody czarnoskóry raper Chaz (Mekhi Phifer). Wkrótce zaczynają ich łączyć nie tylko muzyczne pasje. Bille Woodruff realizował teledyski m.in. dla Outkast, The Backstreet Boys, Ushera i Britney Spears. Pierwsza, ważniejsza rola w dorobku aktorskim Jessiki Alby znanej polskim widzom głównie z serialu "Cień anioła". Alba wcieliła się także w postać Nancy Callahan w "Sin City - Miasto grzechu". Muzykę do filmu tworzą m.in. popularne utwory Missy Elliott, Fabolous czy Seana Paula.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)