Herkules: Wojownicza księżniczka (9)

Herkules: Wojownicza księżniczka (9)

(Hercules: The Legendary Journeys: The Warrior Princess)

serial przygodowy Nowa Zelandia/USA 1995   od 7 lat
Występują:Kevin Sorbo, Michael Hurst, Lucy Lawless, Kevin Smith
Reżyseria:Bruce Seth Green
W skrócie:Księżniczka Xena, aby zdobyć kontrolę nad Arcadianami, musi zabić Herkulesa. Udaje dziewczynę potrzebującą pomocy i zwabia przyjaciela herosa, Iolausa. Herkules staje w jego obronie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Herkules jest synem Zeusa i pięknej kobiety - Alkmeny. Został obdarowany niezwykłymi umiejętnościami. Przemierza świat, by pomagać potrzebującym śmiertelnikom. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Zrobi wszystko, aby pokonać siły zła i wymierzyć sprawiedliwość. W świecie okrutnych i mściwych bogów, a także krwiożerczych i niebezpiecznych bestii, nie jest to wcale takie łatwe.

W tym odcinku

Piękna księżniczka Xena chce zdobyć całkowitą kontrolę nad Arcadianami. Musi więc zabić Herkulesa. W tym celu udaje dziewczynę, która potrzebuje pomocy i zwabia najlepszego przyjaciela herosa - Iolausa. Herkules, rozpoznając wojowniczkę, staje w obronie przyjaciela. Tymczasem Iolaus, pod wpływem podstępów Xeny, obraca się przeciw Herkulesowi. Ostatecznie jednak łączy swe siły z synem Zeusa przeciw księżniczce. Mimo to nie pokonują jej, gdyż Hekules koncentruje się na rannym w walce Iolausie. Heros ratuje przyjaciela, a wojowniczka poprzysięga krwawą zemstę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)