Herkules: Gladiatorzy (10)

Herkules: Gladiatorzy (10)

(Hercules: The Legendary Journeys: Gladiator)

serial przygodowy Nowa Zelandia/USA 1995   od 7 lat
Występują:Kevin Sorbo, Michael Hurst, Tony Todd, Kevin Smith
Reżyseria:Garth Maxwell
W skrócie:Herkules i Jolaos ratują przed złoczyńcami piękną Felicitę i jej dziecko. Idzie ona do swojego męża Gladiusa, by pokazać mu syna. Gladius jest niesłusznie uwięziony przez Menasa Maxiusa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Herkules jest synem Zeusa i pięknej kobiety - Alkmeny. Został obdarowany niezwykłymi umiejętnościami. Przemierza świat, by pomagać potrzebującym śmiertelnikom. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Zrobi wszystko, aby pokonać siły zła i wymierzyć sprawiedliwość. W świecie okrutnych i mściwych bogów, a także krwiożerczych i niebezpiecznych bestii, nie jest to wcale takie łatwe.

W tym odcinku

Herkules i Jolaos ratują przed złoczyńcami piękną kobietę Felicitę i jej dziecko. Dowiadują się, że idzie do swojego męża Gladiusa, gdyż chce przedstawić mu syna, którego nigdy nie widział. Gladius jest niesłusznie wieziony przez Menasa Maxiusa, najpotężniejszego człowieka na Apropus. Heros i jego przyjaciel udają się więc do więzienia, by uwolnić Gladiusa. Na miejscu dowiadują się, że jest on z innymi niewolnikami zmuszany do walk z dzikimi zwierzętami. Oglądanie krwawego widowiska stanowi rozrywkę dla Menasa i jego możnych przyjaciół. Felicita, gdy zbliża się do miejsca pobytu męża, zostaje natychmiast pojmana. Żona Menasa - Postera ma sadystyczne upodobania. Aby ją zadowolić Maxius wydaje miedzy gladiatorami walkę na śmierć i życie. Mają do niej stanąć Herkules i Gladius. W przypadku sprzeciwu, Felicita i Jolaos zostaną zabici. Herkules namawia swojego przeciwnika do wystąpienia przeciwko Maxiusowi. Oprawcy zostają pokonani.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)