Herkules 3: Urocze, potworne maleństwo (6)

Herkules 3: Urocze, potworne maleństwo (6)

(Hercules: The Legendary Journeys: Monster Child in the Promised Land)

serial przygodowy Nowa Zelandia/USA 1996   od 7 lat
Występują:Kevin Sorbo, Glenn Shadix, Michael Hurst, Bridget Hoffman
Reżyseria:John T. Kretchmer
W skrócie:Złodziejaszek Klepto zostaje zlekceważony przez watażkę, Blutha. W ramach zemsty postanawia wykraść nowo narodzone dziecko Echidny, podając się za przyjaciela Herkulesa i Jolaosa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Herkules jest synem władcy Olimpu Zeusa i pięknej śmiertelniczki - Alkmeny. Po swoim ojcu odziedziczył niezwykłe umiejętności m.in. nadludzką siłę. Mimo to pragnął żyć nie jak bogowie, lecz jak ludzie. Niestety mściwa Hera, prawowita małżonka Zeusa, nie mogąc ukarać za zdradę męża, cały swój gniew skupiła na jego synu. Za jej sprawą żona i dziecko Herkulesa giną. Po ich śmierci heros rusza w drogę. Dociera wszędzie tam, gdzie źli bogowie krzywdzą śmiertelników i próbuje im pomóc

W tym odcinku

Złodziejaszek Klepto zostaje zlekceważony przez watażkę, Blutha. W ramach zemsty postanawia wykraść nowo narodzone dziecko Echidny, podając się za przyjaciela Herkulesa i Jolaosa. Heros, który zgładził wszystkie inne dzieci Echidny, nie chce, by mały Obi wyrósł na złego potwora. Stanie się tak, jeśli maluch posmakuje ludzkiej krwi. Tymczasem Hera wysyła do Echidny swą główną łuczniczkę z żądaniem, by oddała maleństwo na służbę bogini. Gdy kobieta odmawia, Hera nakazuje Bluthowi porwać niemowlę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także