Herb piratów (5)

Herb piratów (5)

(Crossbones: Antoinette)

serial przygodowy USA 2014
Występują:John Malkovich, Richard Coyle, Claire Foy, Yasmine Al Massri
Reżyseria:Daniel Attias
W skrócie:Lowe pomaga Balfourowi w walce z uzależnieniem od opium. Kończy też swój romans z Kate. Później odkrywa plany Czarnobrodego dotyczące ataku na Anglików stacjonujących na Jamajce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

XVIII wiek. Wyspa Santa Compana stanowi siedzibę piratów, złodziei i morderców, którym przewodzi okrutny Czarnobrody (John Malkovich). Na miejsce trafia wysłany przez angielskiego komandora Tom Lowe (Richard Coyle), którego misją jest pozbawienie życia poszukiwanego pirata.

W tym odcinku

Lowe pomaga Balfourowi w walce z uzależnieniem od opium. Kończy też swój romans z Kate. Później odkrywa plany Czarnobrodego dotyczące ataku na Anglików stacjonujących na Jamajce. Selima czuje wyrzuty sumienia z powodu swojej zdrady. Jej ukochany zaczyna podejrzewać, że coś ukrywa. Po rozmowie z Tomem Teach nabiera przekonania, że niedługo umrze. Postanawia działać i wprowadzić w życie swój plan. By zdobyć środki na stworzenie armii, w przebraniu, udaje się do hiszpańskiego gubernatora Kuby, chcąc sprzedać mu chronometr. Tymczasem kapitan Finnegan dostaje się w ręce Jaggera, który torturami próbuje skłonić go do współpracy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)