Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia 6 (54)

Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia 6 (54)

reality show Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Zwycięzców konkurencji czeka pobyt w hotelu i atrakcje: rejs łodzią motorową, jazda konna po plaży czy kolacja na dachu z widokiem na morze. Nagroda przypadnie twórcy najlepszego dania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nowa odsłona popularnego programu kulinarnego. W tej edycji Wojciecha Modesta Amaro zastąpi Michał Bryś, szef kuchni w restauracji L'Enfant Terrible. Pod jego okiem 16 śmiałków zmierzy się z wyjątkowo trudnymi zadaniami. Surowy juror oceni ich zdolności kulinarne, kreatywność, szybkość i umiejętność pracy w zespole. Zwycięzca 10-tygodniowych zmagań otrzyma 100 tys. zł oraz posadę w L'Enfant Terrible. Restaurację Hell's Kitchen odwiedzą rozmaici goście, m.in. Ewa Farna, Kamil Mokrzycki czy Kajetan Kajetanowicz. Jako zastępcy Michała Brysia pojawią się kucharze znani z programu "Top Chef": Łukasz Budzik i Marcin Piotrowski.

Uczestników czeka walka o naprawdę wysoką stawkę. Najlepsi z nich będą mieli okazję wyjechać do jednego z najbardziej ekskluzywnych hoteli w Polsce, gdzie czekają ich takie atrakcje, jak rejs szybką łodzią motorową, jazda konna po plaży czy kolacja na dachu z widokiem na morze. Nagroda przypadnie tym, którzy przyrządzą najlepsze dania. Zadanie będzie trudne, ponieważ do kulinarnej bitwy dojdzie na plaży, gdzie kucharze będą musieli nakarmić zgłodniałych turystów.

Twórcy (pokaż wszystkich)