Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia 6 (54)

Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia 6 (54)

reality show Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Zwycięzców konkurencji czeka pobyt w hotelu i atrakcje: rejs łodzią motorową, jazda konna po plaży czy kolacja na dachu z widokiem na morze. Nagroda przypadnie twórcy najlepszego dania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nowa odsłona popularnego programu kulinarnego. W tej edycji Wojciecha Modesta Amaro zastąpi Michał Bryś, szef kuchni w restauracji L'Enfant Terrible. Pod jego okiem 16 śmiałków zmierzy się z wyjątkowo trudnymi zadaniami. Surowy juror oceni ich zdolności kulinarne, kreatywność, szybkość i umiejętność pracy w zespole. Zwycięzca 10-tygodniowych zmagań otrzyma 100 tys. zł oraz posadę w L'Enfant Terrible. Restaurację Hell's Kitchen odwiedzą rozmaici goście, m.in. Ewa Farna, Kamil Mokrzycki czy Kajetan Kajetanowicz. Jako zastępcy Michała Brysia pojawią się kucharze znani z programu "Top Chef": Łukasz Budzik i Marcin Piotrowski.

Uczestników czeka walka o naprawdę wysoką stawkę. Najlepsi z nich będą mieli okazję wyjechać do jednego z najbardziej ekskluzywnych hoteli w Polsce, gdzie czekają ich takie atrakcje, jak rejs szybką łodzią motorową, jazda konna po plaży czy kolacja na dachu z widokiem na morze. Nagroda przypadnie tym, którzy przyrządzą najlepsze dania. Zadanie będzie trudne, ponieważ do kulinarnej bitwy dojdzie na plaży, gdzie kucharze będą musieli nakarmić zgłodniałych turystów.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także