Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia 6 (3)

Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia 6 (3)

reality show Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Dania oceni Michał Bryś oraz członkowie zespołu Mesajah. Dojdzie również do spotkania po latach. Prowadzący będzie gościł Monikę Dryl, z którą miał okazję pracować na planie serialu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nowa odsłona popularnego programu kulinarnego. W tej edycji Wojciecha Modesta Amaro zastąpi Michał Bryś, szef kuchni w restauracji L'Enfant Terrible. Pod jego okiem 16 śmiałków zmierzy się z wyjątkowo trudnymi zadaniami. Surowy juror oceni ich zdolności kulinarne, kreatywność, szybkość i umiejętność pracy w zespole. Zwycięzca 10-tygodniowych zmagań otrzyma 100 tys. zł oraz posadę w L'Enfant Terrible. Restaurację Hell's Kitchen odwiedzą rozmaici goście, m.in. Ewa Farna, Kamil Mokrzycki czy Kajetan Kajetanowicz. Jako zastępcy Michała Brysia pojawią się kucharze znani z programu "Top Chef": Łukasz Budzik i Marcin Piotrowski.

Inspiracją do kolejnego zadania będzie muzyka jamajska. Kucharze będą musieli przygotować dania, które oceni Michał Bryś oraz członkowie zespołu Mesajah. Trudność polega na tym, jak ująć w smaku energię reggae. Dla przegranych wysoka temperatura i palące słońce nie będą nagrodą, a raczej karą. Podczas serwisu dojdzie również do spotkania po latach. Michał Bryś będzie gościł Monikę Dryl, z którą przed laty miał okazję pracować na planie serialu, którego był scenarzystą, reżyserem i producentem.

Twórcy (pokaż wszystkich)