Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia 3 (34)

Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia 3 (34)

reality show Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:W rywalizacji wezmą udział gwiazdy telewizji - Bilguun Ariunbaatar i Katarzyna Kwiatkowska. Przygotują dania z produktów, których cena nie przekroczy 20 zł. Musi być nie tylko tanio, ale i smacznie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna edycja kulinarnego show. Wojciech Modest Amaro, szef kuchni w Atelier Amaro - jedynej polskiej restauracji wyróżnionej prestiżową Gwiazdką Michelina - znowu rzuci wyzwanie mniej doświadczonym kolegom po fachu i amatorom gotowania. Po raz pierwszy w kuchennej rywalizacji wezmą udział gwiazdy telewizji, które będą wspierać uczestników kulinarnych zmagań. Zwycięzca otrzyma 100 tysięcy złotych oraz pracę w lokalu mistrza kuchni.

Kolejny raz w kulinarnej rywalizacji wezmą udział gwiazdy telewizji. W szeregach Drużyny Niebieskiej stanie showman Bilguun Ariunbaatar, a z kolei aktorka Katarzyna Kwiatkowska zasili Drużynę Czerwoną. Zadaniem każdej z grup będzie przygotowanie potraw z produktów, których cena nie przekroczy 20 zł. Musi być nie tylko tanio, lecz przede wszystkim smacznie. Dania znanych i lubianych oceni szef Wojciech Modest Amaro.

Twórcy (pokaż wszystkich)