Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia 3 (28)

Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia 3 (28)

reality show Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Odcinek ćwierćfinałowy. Przed uczestnikami kolejne wyzwanie - filetowanie ryb, umiejętność z pozoru prosta. Na zwycięzców czeka nagroda w iście wojskowym klimacie. Gość specjalny to Katarzyna Glinka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna edycja kulinarnego show. Wojciech Modest Amaro, szef kuchni w Atelier Amaro - jedynej polskiej restauracji wyróżnionej prestiżową Gwiazdką Michelina - znowu rzuci wyzwanie mniej doświadczonym kolegom po fachu i amatorom gotowania. Po raz pierwszy w kuchennej rywalizacji wezmą udział gwiazdy telewizji, które będą wspierać uczestników kulinarnych zmagań. Zwycięzca otrzyma 100 tysięcy złotych oraz pracę w lokalu mistrza kuchni.

Ćwierćfinał! Przed uczestnikami kolejne wyzwanie - filetowanie ryb. Umiejętność z pozoru prosta i niezbędna w kuchni. Widzowie przekonają się, czy miłośnicy gotowania poradzą sobie z zadaniem. Szef Wojciech Modest Amaro nie przeoczy nawet najdrobniejszego błędu. Na zwycięzców czeka nagroda w iście wojskowym klimacie. Do Piekielnej Kuchni zawita również Katarzyna Glinka. Zawodnicy muszą zrobić wszystko, by aktorka wyszła zadowolona z restauracji.

Twórcy (pokaż wszystkich)