Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia 2 (14)

Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia 2 (14)

reality show Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Jan Beerend Kępiński, Michał Brożonowic
W skrócie:Pomysłowość Wojciecha Modesta Amaro nie zna granic. Tym razem uczestnicy programu muszą się wykazać nie tylko umiejętnościami w kuchni, lecz także świetną kondycją fizyczną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna edycja kulinarnego show. Wojciech Modest Amaro, szef kuchni w Atelier Amaro - jedynej polskiej restauracji wyróżnionej prestiżową Gwiazdką Michelina - znowu rzuci wyzwanie mniej doświadczonym kolegom po fachu i amatorom gotowania. Zwycięzca otrzyma 100 tysięcy złotych oraz pracę w lokalu mistrza kuchni. Po raz pierwszy fani programu będą mogli skosztować dań, które zostaną przygotowane przez zawodników. W poskromieniu uczestników po raz kolejny Wojciechowi Modestowi Amaro pomagać będą Dariusz Kuźniak oraz Piotr Ślusarz, a w roli opiekuna i doradcy ponownie wystąpi Kurt Scheller.

Pomysłowość Wojciecha Modesta Amaro nie zna granic. Tym razem uczestnicy muszą się wykazać nie tylko umiejętnościami w kuchni, lecz także świetną kondycją. Konkurencja odbędzie się bowiem na stadionie. Niebiescy i Czerwoni pobiegną w bardzo oryginalnej sztafecie. Kucharze ponownie będą gotować dla gości Hell's Kitchen. Być może uda im się tym razem wydać wszystkie dania.

Twórcy (pokaż wszystkich)