Hela w opałach
sezon 1 odc. 4
Występują: | Anna Guzik, Stanisława Celińska, Piotr Gąsowski, Roman Kłosowski |
---|---|
W skrócie: | Byli teściowie Heli zabierają dzieci na weekend i Edyta proponuje jej wspólną wyprawę. W klubie Hela poznaje Tomasza. Leszek żali się, że żona utrudnia jego kontakty z ukochanym psem. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Helena Trojańska (Anna Guzik) właśnie się rozwiodła. Energiczna matka niesfornej trójki - Kacpra (Adrian Gąsior), Neli (Julia Kerner) i Jasia - rozpoczyna nowe życie. Na początek podejmuje pracę w elektrociepłowni. Pomimo nieudanego małżeństwa i licznych problemów z dziećmi, Hela stara się być optymistką. Cały czas pomagają jej przyjaciele, koledzy z pracy oraz sąsiedzi - Edyta (Agata Kulesza) i Rysiek (Piotr Gąsowski), którzy cały czas próbują ją wyswatać. Serial ukazuje codzienne perypetie sympatycznej, wesołej i błyskotliwej Heli. Produkcja jest polską wersją niezwykle popularnego w Stanach Zjednoczonych serialu emitowanego przez stację ABC, zatytułowanego "Grace under fire". Aktorka, która wcieliła się w postać Grace, Brett Butler, nominowana była za swoją rolę do American Comedy Award oraz dwukrotnie do Złotego Globu. Producentką "Heli w opałach" jest Dorota Rakowska-Kośmicka (producent "Niani", "Kasi i Tomka" oraz "Camera Cafe").
W tym odcinku
Krystyna (Stanisława Celińska) i Mundek (Roman Kłosowski), byli teściowie Heli, zabierają wnuki na weekend. Hela czuje się nieswojo w pustym domu. Edyta proponuje, żeby gdzieś razem wyszły. W jednym z lokali poznają młodych mężczyzn. Razem z nimi panie idą do klubu dla studentów. Tam Hela poznaje Tomasza (Mateusz Damięcki), który usiłuje ją poderwać. Mimo że chłopak bardzo jej się podoba, Hela postanawia zachowywać się odpowiedzialnie. Tymczasem Leszek zwierza się Ryśkowi, że żona ogranicza jego kontakty z ukochanym psem. Mężczyźni decydują się porwać zwierzaka.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Anna Guzik
jako Hela Trojańska -
Stanisława Celińska
jako Krystyna -
Piotr Gąsowski
jako Rysiek -
Roman Kłosowski
jako Mundek -
Agata Kulesza
jako Edyta -
Sebastian Stankiewicz
jako Kamil -
Mariusz Kiljan
jako Leszek -
Daniel Wieleba
jako Bartek -
Adrian Gąsior
jako Kacper -
Michał Pieczatowski
jako Marek -
Julia Kerner
jako Nela -
Mateusz Damięcki
jako Tomek -
Stanisława Celińska
-
Roman Kłosowski
-
Marek Siudym
-
Piotr Pręgowski
-
Jan Wieczorkowski
-
Ewa Ziętek
-
Michał Piela
-
Katarzyna Kwiatkowska
-
Violetta Arlak
-
Mateusz Damięcki