Hawaje 5-0 (8)

Hawaje 5-0 (8)

(Hawaii 5.0: Wahine' Inola)

serial kryminalny USA 2012-2013   od 12 lat
Występują:Alex O'Loughlin, Scott Caan, Daniel Dae Kim, Grace Park
Reżyseria:Steve Boyum
W skrócie:Doris grozi niebezpieczeństwo, gdy jedna z jej niedoszłych ofiar, którą uznano za zmarłą, powraca na Hawaje, aby się zemścić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Steve McGarrett (Alex O'Loughlin) wraca do rodzinnego Honolulu, gdzie obejmuje dowództwo nad nowym oddziałem do zadań specjalnych. W jego zespole są Danny Williams (Scott Caan), zwerbowany przez McGarretta przyjaciel ze szkoły średniej, Chin Ho Kelly, oraz jego piękna kuzynka, niedoświadczona, ale odważna policjantka Kono Kalakaua (Grace Park). Członkowie oddziału dysponują dużą swobodą podczas prowadzenia śledztw, bo najważniejsze jest, aby pomyślnie je kończyli i byli skuteczni.

W tym odcinku

Na Maui na polu trzciny cukrowej zostaje znalezione spalone ciało zastrzelonego mężczyzny. Ofiarą jest Aiden O'Connell. Detektywi podczas śledztwa docierają do terapeutki zamordowanego - uwodzicielskiej Olivii Victor. Już podczas pierwszej rozmowy McGarrett nabiera przekonania o jej winie. Wydaje mu się, że podejrzana prowadzi z nim dziwną grę. Tymczasem Catherine wciąż szuka informacji na temat matki Steve'a. Pozyskuje do współpracy Chrisa Channinga, by dotrzeć do tajnych informacji wywiadu na jej temat. Udaje im się ustalić, że kolumbijski zamachowiec Mangosta, którego miała zlikwidować Doris, sfingował swoją śmierć. Niedoszła ofiara chce się zemścić na matce Steve'a. Doris jest w niebezpieczeństwie. Catherine i Channing próbują dopaść mściciela, zanim będzie za późno.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także