Hawaje 5-0 (3)

Hawaje 5-0 (3)

(Kame'e)

serial kryminalny USA 2011   od 12 lat
Występują:Alex O'Loughlin, Scott Caan, Daniel Dae Kim, Grace Park
Reżyseria:Jeffrey G. Hunt
W skrócie:Zespół McGarretta bada sprawę śmierci członka oddziału SEALs. Zabójca upozorował samobójstwo. Okazuje się, że to nie jedyny taki przypadek. Policjanci podejrzewają, że to działanie seryjnego mordercy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Steve McGarrett (Alex O'Loughlin) wraca do rodzinnego Honolulu, gdzie obejmuje dowództwo nad nowym oddziałem do zadań specjalnych. W jego zespole są Danny Williams (Scott Caan), zwerbowany przez McGarretta przyjaciel ze szkoły średniej, Chin Ho Kelly, oraz jego piękna kuzynka, niedoświadczona, ale odważna policjantka Kono Kalakaua (Grace Park). Członkowie oddziału dysponują dużą swobodą podczas prowadzenia śledztw, bo najważniejsze jest, aby pomyślnie je kończyli i byli skuteczni.

W tym odcinku

Zespół McGarretta bada sprawę śmierci jednego z członków oddziału SEALs amerykańskiej marynarki wojennej, którego znał Joe White. Ktoś odurzył i zastrzelił mężczyznę, pozorując samobójstwo. Okazuje się, że to nie jedyny przypadek tajemniczej śmierci w tej jednostce. Policjanci dochodzą do wniosku, że mają do czynienia z seryjnym mordercą, który poluje na żołnierzy Navy SEALs.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także