Hawaje 5-0 (11)

Hawaje 5-0 (11)

(Hawaii 5.0: Ha'awe Make Loa)

serial kryminalny USA 2012-2013   od 12 lat
Występują:Alex O'Loughlin, Scott Caan, Daniel Dae Kim, Grace Park
Reżyseria:Gwyneth Horder-Payton
W skrócie:Danny rozpoczyna dochodzenie w sprawie listu z pogróżkami, zaadresowanego do modelki Victoria's Secret. Tymczasem McGarrett bada dziwny napad na bank.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Steve McGarrett (Alex O'Loughlin) wraca do rodzinnego Honolulu, gdzie obejmuje dowództwo nad nowym oddziałem do zadań specjalnych. W jego zespole są Danny Williams (Scott Caan), zwerbowany przez McGarretta przyjaciel ze szkoły średniej, Chin Ho Kelly, oraz jego piękna kuzynka, niedoświadczona, ale odważna policjantka Kono Kalakaua (Grace Park). Członkowie oddziału dysponują dużą swobodą podczas prowadzenia śledztw, bo najważniejsze jest, aby pomyślnie je kończyli i byli skuteczni.

W tym odcinku

Max codziennie zatrzymuje się przy oddziale banku, by złożyć depozyt i poflirtować ze śliczną kasjerką Leilani, w której się podkochuje. Pewnego dnia, tuż po tym jak kobieta zgadza się umówić z nim na randkę, do placówki wpadają zamaskowani mężczyźni i każą pracownikom opróżnić kasy. Jeden z klientów, Jim Reynolds, postanawia sprzeciwić się złodziejom, przez co on i Leilani zostają postrzeleni. Maksowi udaje się udzielić obojgu pierwszej pomocy. Wkrótce zjawia się z odsieczą oddział policji. Tymczasem Danny rozpoczyna dochodzenie w sprawie listu z pogróżkami, zaadresowanego do modelki Victoria's Secret.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także