Hannibal (2)

(Hannibal: Amuse Bouche)

serial kryminalny USA 2012   dla dorosłych
Występują:Hugh Dancy, Mads Mikkelsen, Caroline Dhavernas, Lara Jean Chorostecki
Reżyseria:Michael Rymer
W skrócie:Jack i Will ścigają psychopatę, który grzebie żywcem swoje ofiary, by użyć ich ciał jako nawozu do uprawy egzotycznych grzybów. Toczą walka z czasem, by go powstrzymać przed nową zbrodnią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 3 marca
za 11 dni
0:10 AXN Spin
sobota, 3 marca
za 11 dni
3:00 AXN Spin
poniedziałek, 5 marca
za 13 dni
23:00 AXN Spin

Opis

Agent FBI, Will Graham (Hugh Dancy) zajmuje się tropieniem seryjnych morderców. Pomaga mu w tym jego unikalny dar - potrafi wczuć się w psychikę ściganych przez siebie przestępców. Pewnego dnia natrafia jednak na zabójcę, którego psychika i motywy działania są zbyt skomplikowane nawet dla niego. Wtedy z pomocą przychodzi mu z pomocą wybitny psychiatra, doktor Hannibal Lecter (Mads Mikkelsen), którego pacjentem później zostaje. Will nie wie jednak, że Lecter skrywa bardzo mroczny sekret, a współpraca z nim zmieni jego życie na zawsze. Trzynastoodcinkowy serial, będący uzupełnieniem przedstawionej w książkach i filmach historii najsłynniejszego psychopatycznego mordercy, Hannibala Lectera.

W tym odcinku

Jack i Will ścigają psychopatę, który grzebie żywcem swoje ofiary, by użyć ich ciał jako nawozu do uprawy egzotycznych grzybów. Po ukazaniu się artykułu na temat metod stosowanych przez Grahama, morderca bierze na cel córkę Dzierzby z Minnesoty, Abigail, która leży w śpiączce po ataku ojca. Rozpoczyna się walka z czasem, by zatrzymać psychopatę nim dziewczyna stanie się kolejną porcją nawozu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także