Hannibal (12)

Hannibal (12)

(Hannibal: Releves)

serial kryminalny USA 2012   dla dorosłych
Występują:Hugh Dancy, Mads Mikkelsen, Caroline Dhavernas, Lara Jean Chorostecki
Reżyseria:Michael Rymer
W skrócie:Hannibal zastanawia się nad swoją skomplikowaną relacją z Willem oraz nad pogarszającym się stanem psychicznym mężczyzny. Grahama niepokoi rzekomo przypadkowa śmierć Georgii Madchen.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Agent FBI, Will Graham (Hugh Dancy) zajmuje się tropieniem seryjnych morderców. Pomaga mu w tym jego unikalny dar - potrafi wczuć się w psychikę ściganych przez siebie przestępców. Pewnego dnia natrafia jednak na zabójcę, którego psychika i motywy działania są zbyt skomplikowane nawet dla niego. Wtedy z pomocą przychodzi mu z pomocą wybitny psychiatra, doktor Hannibal Lecter (Mads Mikkelsen), którego pacjentem później zostaje. Will nie wie jednak, że Lecter skrywa bardzo mroczny sekret, a współpraca z nim zmieni jego życie na zawsze. Trzynastoodcinkowy serial, będący uzupełnieniem przedstawionej w książkach i filmach historii najsłynniejszego psychopatycznego mordercy, Hannibala Lectera.

W tym odcinku

Hannibal zastanawia się nad swoją skomplikowaną relacją z Willem oraz nad pogarszającym się stanem psychicznym mężczyzny. Tymczasem Grahama niepokoi rzekomo przypadkowa śmierć Georgii Madchen. Zastanawia się, jakie są zamiary naśladowcy. Will powraca do Minnesoty z Abigail. Jack wypytuje Hannibala o stan umysłowy kolegi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)