Gwiezdny zaprzęg

4.2/10

(Space Buddies)

FILM FAMILIJNY Kanada/USA 2009   b.o.
Występują:Bill Fagerbakke, Kevin Weisman, Lochlyn Munro, Ali Hillis
Reżyseria:Robert Vince
W skrócie:Pięcioro szczeniąt rasy golden retriever przeżywa kolejna zwariowaną przygodę. Tym razem trafiają w przestrzeń kosmiczną.
Podbój kosmosu według Disneya: pięć psów startuje w kosmos, by udaremnić próbę sabotażu programu kosmicznego, podjętą przez demonicznego naukowca.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sam (Nolan Gould), właściciel szczeniaka Buddy, wybiera się na szkolną wycieczkę do centrum lotów kosmicznych. Nie może się doczekać, kiedy zobaczy z bliska wahadłowiec. Przed snem chłopiec wypowiada życzenie, że chciałby dotknąć Księżyca. Budda postanawia spełnić to marzenie. Nazajutrz rankiem biegnie do swojej siostry Rózi i mówi jej o nowych wycieczkowych planach. Wkrótce dołączają do nich: Baron, Rapcio oraz Flejtuś, który znowu napsocił i za karę siedzi w klatce. Przyjaciele uwalniają go z aresztu i cała piątka rusza na miejsce szkolnej zbiórki. W ostatniej chwili ukrywają się z tyłu autobusu, wśród plecaków uczniów. Tymczasem dr Finkel (Kevin Weisman) przygotowuje misję na Księżyc, która potrwa cztery dni. Gdy szkolna wycieczka dojeżdża na miejsce, szczeniaki wyskakują z autobusu i dostają się do centrum. Niebawem są już na pokładzie wahadłowca Vision One, zmierzającego na Księżyc.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)