Gwiazdy prywatnie: Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz (3/8)

Gwiazdy prywatnie: Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz (3/8)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz mieszkają w centrum Warszawy. Ich ponad 100-metrowy apartament pełen jest rodzinnych pamiątek. Aktorka opowiada Uli Chincz o tym, jak urządzała mieszkanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ula Chincz wyrusza na kolejne spotkania z gwiazdami. Zaproszeni goście pokażą swoje najważniejsze miejsce na ziemi, odkryją cenne pamiątki, zaprezentują designerskie meble i dodatki, a także zdradzą rodzinne sekrety.Ula jak znów namówi osoby znane z pierwszych stron gazet na zwierzenia. Początkiem rozmów o życiu, dzieciństwie, marzeniach, sukcesach i porażkach często jest jedyna w swoim rodzaju filiżanka, obraz, balowa suknia, własnoręcznie pomalowany kredens, pamiątki po babci, czy stare ryciny. W najbliższym sezonie Ula odwiedzi między innymi rodzinny zakopiański dom Staszka Karpiela - Bułecki a także piękny, nowoczesny apartament Grażyny Wolszczak i Cezarego Harasimowicza w samym centrum Warszawy. Zaproszenie do programu przyjęli również między innymi Joanna Krupa czy Marcin Tyszka. Ula wybierze się także na zamek w Lubniewicach, będący posiadłością rodziny Lubomirskich. Widzowie świetnie go znają z filmu "Sztuka kochania" o Michalinie Wisłockiej.

W samym centrum Warszawy mieszkają Grażynę Wolszczak i Cezarego Harasimowicza w ponad 100 - metrowym, nowoczesnym apartamencie, na jednym z wyższych pięter wieżowca. Wystrój mieszkania jest na wskroś nowoczesny, ale jest w nim mnóstwo rodzinnych zdjęć i pamiątek rodzinnych. Grażyna opowiedziała Uli Chincz o tym, kto pomagał im urządzać mieszkanie, pokazała między innymi starą szafkę ze śmietnika, którą odnowiła oraz rozsuwany stół na uroczystości rodzinne, który na szczególne okazje przystraja się stuletnim obrusem z herbem rodowym, pamiątką po babci Cezarego Harasimowicza. Cezary zaprosił Ulę do swojego gabinetu, gdzie pisze otoczony rodzinnymi pamiątkami i zdjęciami ukochanej, nieżyjącej już niestety mamy. Ze wzruszeniem opowiadał o losach swojej rodziny oraz adoptowanych dzieciach. W mieszkaniu wiszą portrety obojga domowników, a w sypialni znajduje się piękne wspólne zdjęcie. Są parą od ponad 12 lat i mimo iż nie wzięli ślubu, są sobie bardzo oddani i wciąż zakochani. W ich związku prawie nie ma kłótni. Cezary zajmuje gotowaniem i kuchnią, w której nie ma ciepłej wody, co jest kompromisem pomiędzy designem, a wygodą.

Zobacz także