Gwiazdy lombardu 9: Wyjęty spod prawa (7)

Gwiazdy lombardu 9: Wyjęty spod prawa (7)

(Pawn Stars: Chum-P Change)

reality show USA 2013
W skrócie:Rick i Stary zastanawiają się nad kupnem dwóch płyt drukarskich do plakatu reklamującego film "Wyjęty spod prawa" w reżyserii Howarda Hughesa i Howarda Hawksa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 27 października
za 4 dni
11:05 HISTORY

Opis

Kolejna odsłona cieszącego się ogromną popularnością reality show, ukazującego funkcjonowanie jednego z lombardów w Las Vegas. Gdy w stolicy hazardu ktoś szybko potrzebuje zastrzyku gotówki, może spróbować szczęścia w kasynie albo udać się do sklepu Harrisonów, by coś sprzedać lub zastawić. Klienci lombardu często pozbywają się zabytkowej broni i różnych staroci. Wśród bezwartościowych rupieci trafiają się cenne historyczne przedmioty i szokująco dziwaczne rzeczy. W dziewiątej edycji programu bohaterowie będą musieli wycenić m.in. kolekcję żetonów do gry. Należały one do zmarłego w 2002 roku polityka Howarda Cannona, który przez 24 lata był senatorem z Nevady.

Tym razem Rick i jego ojciec mają okazję nabyć kolekcję banknotów Republiki Teksasu, wyemitowanych w latach 1838-1840, kiedy dzisiejszy stan ze stolicą w Austin był niepodległym państwem. Następnie bohaterowie programu stają do rywalizacji strzeleckiej. Przekonamy się, czy zabytkowy winchester z 1886 roku będzie równie celny jak nowoczesny karabin. Później Rick i jego ojciec oglądają stare matryce, na których wydrukowano plakaty reklamujące kontrowersyjny film "Wyjęty spod prawa" z 1943 roku.

Zobacz także