Gwiazdy lombardu 9: Taksówkarz (16)

Gwiazdy lombardu 9: Taksówkarz (16)

(Pawn Stars: Free Willie)

reality show USA 2013
W skrócie:Tym razem przed lombard zajeżdża niezwykła taksówka. Pojazd ten można zobaczyć w filmie science fiction 'Freejack' z 1992 roku, w którym wystąpili Anthony Hopkins, Mick Jagger i Rene Russo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna odsłona cieszącego się ogromną popularnością reality show, ukazującego funkcjonowanie jednego z lombardów w Las Vegas. Gdy w stolicy hazardu ktoś szybko potrzebuje zastrzyku gotówki, może spróbować szczęścia w kasynie albo udać się do sklepu Harrisonów, by coś sprzedać lub zastawić. Klienci lombardu często pozbywają się zabytkowej broni i różnych staroci. Wśród bezwartościowych rupieci trafiają się cenne historyczne przedmioty i szokująco dziwaczne rzeczy. W dziewiątej edycji programu bohaterowie będą musieli wycenić m.in. kolekcję żetonów do gry. Należały one do zmarłego w 2002 roku polityka Howarda Cannona, który przez 24 lata był senatorem z Nevady.

Tym razem przed lombard zajeżdża niezwykła taksówka. Pojazd ten można zobaczyć w filmie science fiction "Freejack" z 1992 roku, w którym wystąpili Anthony Hopkins, Mick Jagger i Rene Russo. Następnie Chumlee i Corey oglądają strój, który legendarny bejsbolista Willie Mays nosił jako zawodnik San Francisco Giants. Później do lombardu przychodzi klient z rusznicą w idealnym stanie. Przekonamy się, czy Rick zdecyduje się na zakup broni, która wygląda jak z filmu o piratach.

Zobacz także