Gwiazdy lombardu (9)

Gwiazdy lombardu (9)

(Pawn Stars 5: Pedal to the Metal)

reality show USA 2011-2012   od 12 lat
W skrócie:Pracowników cieszy najnowszy nabytek - zbiór wierszy, które napisał sam Jimi Hendrix. Klienci oferują im także samochód z lat 50. oraz szachownicę wykonaną z drewna Titanica.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piąta seria programu ukazującego kulisy funkcjonowania czynnego przez całą dobę lombardu w Las Vegas. To rodzinny biznes, prowadzony przez przedstawicieli trzech generacji Harrisonów. Przyjmują oni w zastaw niezwykłe przedmioty, które muszą odpowiednio wycenić. W tej edycji potrzebujący gotówki klient chce sprzedać naturalnych rozmiarów figury postaci z "Gwiezdnych wojen" - Jar Jar Binksa i Dartha Maula. Do lombardu trafia też m.in. kolekcja magazynów "Sports Illustrated" z pierwszych lat istnienia czasopisma.

Bohaterowie programu poznają mężczyznę, który ma rękopis zaginionego wiersza legendy rocka, Jimiego Hendrixa. Następnie pracownicy lombardu oglądają szachownicę wykonaną z drewna, pochodzącego z jednego z najsłynniejszych statków w historii - Titanica. Później Rick i Chumlee wyceniają klasyczny dziecięcy samochód na pedały, wyprodukowany w latach 50. XX wieku. W tym odcinku pojawia się również adapter z 1978 roku z podobizną Supermana.

Zobacz także