Gwiazdy lombardu (9)

Gwiazdy lombardu (9)

(Pawn Stars: Pawn Apocalypse)

reality show USA 2014   od 12 lat
W skrócie:Klient przynosi do lombardu parę T-shirtów z logo Aerosmith. Rick i jego syn zastanawiają się nad kupnem nautofonu, czyli urządzenia służącego do nadawania sygnałów dźwiękowych na morzu w czasie mgły.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piętnasta seria reality show ukazującego codzienność pracowników rodzinnego biznesu w Las Vegas. Tytułowy lombard w 1988 roku założył Richard Harrison, były wojskowy, który wskutek złej inwestycji na rynku nieruchomości stracił milion dolarów. Wraz z bliskimi przeniósł się do stolicy hazardu, gdzie zaczął wszystko od początku. W nowej branży musiał się wiele nauczyć, ale opłaciło się - w Las Vegas nie brakuje bowiem potrzebujących gotówki. W lombardzie Harrisonów pracują również syn Richarda, Rick, i wnuk Corey. Jednym z członków zespołu jest też Austin "Chumlee" Russell - przyjaciel Coreya z dzieciństwa.

Tym razem klient przynosi do lombardu parę T-shirtów z logo Aerosmith, o których śmiało można powiedzieć, że są vintage. Rick, który pielęgnuje w sobie miłość do rocka, ma słabość do takich gadżetów. Następnie on i jego syn zastanawiają się nad kupnem nautofonu, czyli urządzenia służącego do nadawania sygnałów dźwiękowych na morzu w czasie mgły. Ten egzemplarz był na wyposażeniu amerykańskiej marynarki. Później Corey ogląda pojazd zbudowany do walki z zombi.

Zobacz także