Gwiazdy lombardu (9)

Gwiazdy lombardu (9)

(Pawn Stars: Cash Cash Bang Bang)

reality show USA 2013   od 12 lat
W skrócie:Bohaterowie programu wpadają w zachwyt na widok pierwszego wydania komiksu o Spider-Manie autorstwa Stana Lee i Steve'a Ditko. Klient przynosi do lombardu zabytkowego colta z 1860 roku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna edycja popularnego reality show ukazującego codzienne wyzwania, przed jakimi stają właściciele i pracownicy lombardu w Las Vegas. To rodzinny biznes, który działa przez przerwy od 1989 roku. Bohaterami programu są trzy pokolenia Harrisonów - senior Richard oraz jego syn Rick i wnuk Corey. Przyjaciel tego ostatniego, Austin "Chumlee" Russell, również należy do ekipy sklepu czynnego 24 godziny na dobę. Wśród niezwykłych przedmiotów, jakie w ósmej serii trafiają do lombardu, jest fragment osłony termicznej statku Apollo 11. W tym sezonie Rick decyduje się również na zatrudnienie nowej osoby.

Bohaterowie programu wpadają w zachwyt na widok pierwszego wydania komiksu o Spider-Manie autorstwa Stana Lee i Steve'a Ditko. Pierwsza część historyjki obrazkowej o przygodach Człowieka-Pająka ukazała się w marcu 1963 roku, a obecnie może być warta nawet setki tysięcy dolarów. Następnie klient przynosi do lombardu zabytkowego colta z 1860 roku. Później dziadek ogląda wyemitowane w 1876 roku imienne akcje spółki Goodman Gold & Silver Mining, które należały do pisarza Marka Twaina.

Zobacz także