Gwiazdy lombardu (8)

Gwiazdy lombardu (8)

(Pawn Stars: Put Up Your Nukes)

reality show USA 2014   od 12 lat
W skrócie:W lombardzie Harrisonów zjawia się klient, który twierdzi, że ma na sprzedaż osłonę głowicy termojądrowej. Następnie Corey ma okazję kupić mandolinę, na której Bob Wills grał w zespole Texas Playboys.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piętnasta seria reality show ukazującego codzienność pracowników rodzinnego biznesu w Las Vegas. Tytułowy lombard w 1988 roku założył Richard Harrison, były wojskowy, który wskutek złej inwestycji na rynku nieruchomości stracił milion dolarów. Wraz z bliskimi przeniósł się do stolicy hazardu, gdzie zaczął wszystko od początku. W nowej branży musiał się wiele nauczyć, ale opłaciło się - w Las Vegas nie brakuje bowiem potrzebujących gotówki. W lombardzie Harrisonów pracują również syn Richarda, Rick, i wnuk Corey. Jednym z członków zespołu jest też Austin "Chumlee" Russell - przyjaciel Coreya z dzieciństwa.

W dzisiejszym odcinku w lombardzie Harrisonów zjawia się klient, który twierdzi, że ma na sprzedaż osłonę głowicy termojądrowej. Następnie Corey ma okazję kupić mandolinę, na której Bob Wills grał w swoim zespole Texas Playboys. Później Chumlee próbuje znaleźć dziedzinę, w której jest lepszy od swojego pracodawcy. Przekonamy się, czy uda mu się pokonać szefa, czy też Rick raz na zawsze udowodni, że nie warto rzucać mu wyzwania.

Zobacz także