Gwiazdy lombardu (8)

Gwiazdy lombardu (8)

(Pawn Stars: Free Agent)

reality show USA 2013-2014   od 12 lat
W skrócie:Jeden z klientów przynosi pistolet. Broń pochodzi jeszcze z okresu wojny secesyjnej. Jej właścicielem był wówczas czarnoskóry żołnierz z Luizjany. Ricka czekają negocjacje w sprawie ceny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 25 października
za 7 dni
21:20 Fokus TV

Opis

Dwunasta seria popularnego programu, którego bohaterowie zarabiają na życie, udzielając pożyczek pod zastaw i skupując różne przedmioty od osób potrzebujących gotówki. Zysk właścicieli całodobowego lombardu w Las Vegas zależy od tego, czy potrafią oni właściwie ocenić wartość oferowanych im towarów. Klienci potrafią zaskoczyć. Mają na sprzedaż zabytkowe egzemplarze broni, stare auta i rozmaite pamiątki po słynnych aktorach, politykach czy sportowcach. W tym sezonie do lombardu trafia m.in. miecz kawaleryjski, którego używał John Wayne na planie filmu "Rio Grande".

W dzisiejszym odcinku klient przynosi do lombardu broń z czasów wojny secesyjnej - popularny w tamtym okresie rewolwer, zaprojektowany przez Daniela Moore'a. Ten egzemplarz należał do czarnoskórego żołnierza z Luizjany. Następnie bohaterowie programu zastanawiają się nad kupnem plakatu z listem gończym za Patty Hearst - dziedziczką fortuny amerykańskiego magnata prasowego, a zarazem członkinią bandy rabującej banki. Następnie pracownicy lombardu kompletują drużynę, która ma wziąć udział w quizie.

Zobacz także