Gwiazdy lombardu (8)

Gwiazdy lombardu (8)

(Pawn Stars: Over the Moon)

reality show USA 2013   od 12 lat
W skrócie:Do lombardu najpierw trafia fragment osłony termicznej statku kosmicznego Apollo 11. Następnie Rick ma okazję kupić książkę napisaną przez pierwszego dyrektora FBI z podpisem autora.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna edycja popularnego reality show ukazującego codzienne wyzwania, przed jakimi stają właściciele i pracownicy lombardu w Las Vegas. To rodzinny biznes, który działa przez przerwy od 1989 roku. Bohaterami programu są trzy pokolenia Harrisonów - senior Richard oraz jego syn Rick i wnuk Corey. Przyjaciel tego ostatniego, Austin "Chumlee" Russell, również należy do ekipy sklepu czynnego 24 godziny na dobę. Wśród niezwykłych przedmiotów, jakie w ósmej serii trafiają do lombardu, jest fragment osłony termicznej statku Apollo 11. W tym sezonie Rick decyduje się również na zatrudnienie nowej osoby.

W dzisiejszym odcinku do lombardu w Las Vegas trafia fragment osłony termicznej statku kosmicznego Apollo 11. Przekonamy się, ile warta jest pamiątka słynnego lotu na Księżyc. Następnie Rick ma okazję kupić książkę napisaną przez pierwszego dyrektora FBI J. Edgara Hoovera z autografem autora. Harrison musi jednak zweryfikować autentyczność podpisu. Później klient przynosi do sklepu kurtkę pilota z czasów drugiej wojny światowej.

Zobacz także