Gwiazdy lombardu 8 (13)

Gwiazdy lombardu 8 (13)

(Pawn Stars: Pawnocchio)

reality show USA 2013   od 12 lat
W skrócie:Bohaterowie programu wyceniają m.in. trzy wykonane ręcznie lalki Pinokia. Powstały one na potrzeby teatru dla dzieci. Klient przynosi kartę z 1909 roku z wizerunkiem bejsbolisty Dentona 'Cy' Younga.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna edycja popularnego reality show ukazującego codzienne wyzwania, przed jakimi stają właściciele i pracownicy lombardu w Las Vegas. To rodzinny biznes, który działa przez przerwy od 1989 roku. Bohaterami programu są trzy pokolenia Harrisonów - senior Richard oraz jego syn Rick i wnuk Corey. Przyjaciel tego ostatniego, Austin "Chumlee" Russell, również należy do ekipy sklepu czynnego 24 godziny na dobę. Wśród niezwykłych przedmiotów, jakie w ósmej serii trafiają do lombardu, jest fragment osłony termicznej statku Apollo 11. W tym sezonie Rick decyduje się również na zatrudnienie nowej osoby.

W dzisiejszym odcinku bohaterowie programu wyceniają m.in. trzy wykonane ręcznie lalki Pinokia. Marionetki są naturalnych rozmiarów i powstały na potrzeby najstarszego teatru dla dzieci w Los Angeles. Następnie klient przynosi kartę z 1909 roku z wizerunkiem bejsbolisty Dentona "Cy" Younga, obecnie wartą tysiące dolarów. Później w lombardzie zjawia się mężczyzna z harmonijką, która należała kiedyś do lidera grupy Aerosmith, Stevena Tylera.