Gwiazdy lombardu 8 (12)

Gwiazdy lombardu 8 (12)

(Pawn Stars: Cash Is King)

reality show USA 2013   od 12 lat
W skrócie:Wśród przedmiotów, jakie w dzisiejszym odcinku trafiają do lombardu w Las Vegas, są pamiętniki brytyjskich arystokratów. Dziadek i Chumlee oglądają zabytkową kolekcję miniaturek samochodów wojskowych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna edycja popularnego reality show ukazującego codzienne wyzwania, przed jakimi stają właściciele i pracownicy lombardu w Las Vegas. To rodzinny biznes, który działa przez przerwy od 1989 roku. Bohaterami programu są trzy pokolenia Harrisonów - senior Richard oraz jego syn Rick i wnuk Corey. Przyjaciel tego ostatniego, Austin "Chumlee" Russell, również należy do ekipy sklepu czynnego 24 godziny na dobę. Wśród niezwykłych przedmiotów, jakie w ósmej serii trafiają do lombardu, jest fragment osłony termicznej statku Apollo 11. W tym sezonie Rick decyduje się również na zatrudnienie nowej osoby.

Wśród przedmiotów, jakie w dzisiejszym odcinku trafiają do lombardu w Las Vegas, są pamiętniki brytyjskiej arystokracji z podpisami króla Edwarda VIII i jego kochanki Wallis Simpson, która po abdykacji monarchy została jego żoną i księżną Windsoru. Następnie dziadek i Chumlee oglądają zabytkową kolekcję miniaturek samochodów wojskowych. Później klient przynosi do sklepu używany w latach 70. XX wieku sprzęt do diagnostyki silników.