Gwiazdy lombardu (7)

Gwiazdy lombardu (7)

(Pawn Stars: Chumdae)

reality show USA 2014   od 12 lat
W skrócie:Przed lombard podjeżdża shelby mustang GT350. Zobaczymy, czy negocjacje pójdą po myśli Ricka. Następnie Corey i jego przyjaciel zastanawiają się nad kupnem jednej z pierwszych konsol gier wideo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piętnasta seria reality show ukazującego codzienność pracowników rodzinnego biznesu w Las Vegas. Tytułowy lombard w 1988 roku założył Richard Harrison, były wojskowy, który wskutek złej inwestycji na rynku nieruchomości stracił milion dolarów. Wraz z bliskimi przeniósł się do stolicy hazardu, gdzie zaczął wszystko od początku. W nowej branży musiał się wiele nauczyć, ale opłaciło się - w Las Vegas nie brakuje bowiem potrzebujących gotówki. W lombardzie Harrisonów pracują również syn Richarda, Rick, i wnuk Corey. Jednym z członków zespołu jest też Austin "Chumlee" Russell - przyjaciel Coreya z dzieciństwa.

W dzisiejszym odcinku bohaterowie show mają okazję przejechać się legendarnym samochodem z 1967 roku. Przed lombard podjeżdża bowiem shelby mustang GT350. Zobaczymy, czy negocjacje cenowe pójdą po myśli Ricka. Następnie Corey i jego przyjaciel zastanawiają się nad kupnem jednej z pierwszych konsol gier wideo - modelu Magnavox Odyssey 200. Później Chumlee stara się uzyskać od Ricka pozwolenie na przetestowanie nowej maszyny do lodów.

Zobacz także