Gwiazdy lombardu (7)

Gwiazdy lombardu (7)

(Pawn Stars: King of Pain)

reality show USA 2013-2014   od 12 lat
W skrócie:Corey pojawia się w lombardzie kontuzjowany - ma zranioną ręką i obolałą nogą. Widzowie przekonają się, czy pomimo dolegliwości weźmie się do wytężonej pracy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 25 października
za 7 dni
20:55 Fokus TV

Opis

Dwunasta seria popularnego programu, którego bohaterowie zarabiają na życie, udzielając pożyczek pod zastaw i skupując różne przedmioty od osób potrzebujących gotówki. Zysk właścicieli całodobowego lombardu w Las Vegas zależy od tego, czy potrafią oni właściwie ocenić wartość oferowanych im towarów. Klienci potrafią zaskoczyć. Mają na sprzedaż zabytkowe egzemplarze broni, stare auta i rozmaite pamiątki po słynnych aktorach, politykach czy sportowcach. W tym sezonie do lombardu trafia m.in. miecz kawaleryjski, którego używał John Wayne na planie filmu "Rio Grande".

Chumlee i Corey wybierają się pograć w paintball. Zabawa okazuje się mieć nieprzyjemne konsekwencje dla młodego Harrisona, który zjawia się w pracy z obolałą ręką i kostką. Rick musi wykazać się znajomością sztuki współczesnej, gdy do sklepu trafia obraz olejny Jima Daly'ego. Tematyka prac tego artysty koncentruje się wokół klasycznej Ameryki. Następnie bohaterowie programu mają okazję kupić wykonanego na zamówienie harleya-davidsona. To stary motocykl, który jest w bardzo złym stanie.

Zobacz także