Gwiazdy lombardu (7)

Gwiazdy lombardu (7)

(Pawn Stars: Yankee Panky)

reality show USA 2013   od 12 lat
W skrócie:Tym razem do lombardu trafia plakat reklamujący jeden z ostatnich występów Jimiego Hendrixa. Rick i jego ojciec są podekscytowani, gdy klient przynosi kombinezon wyścigowy Paula Newmana.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna edycja popularnego reality show ukazującego codzienne wyzwania, przed jakimi stają właściciele i pracownicy lombardu w Las Vegas. To rodzinny biznes, który działa przez przerwy od 1989 roku. Bohaterami programu są trzy pokolenia Harrisonów - senior Richard oraz jego syn Rick i wnuk Corey. Przyjaciel tego ostatniego, Austin "Chumlee" Russell, również należy do ekipy sklepu czynnego 24 godziny na dobę. Wśród niezwykłych przedmiotów, jakie w ósmej serii trafiają do lombardu, jest fragment osłony termicznej statku Apollo 11. W tym sezonie Rick decyduje się również na zatrudnienie nowej osoby.

Tym razem do lombardu trafia wyjątkowo rzadki przedmiot - oryginalny plakat reklamujący jeden z ostatnich występów słynnego Jimiego Hendrixa. Rick i jego ojciec są bardzo podekscytowani, gdy klient przynosi kombinezon wyścigowy, który nosił sam Paul Newman. Na stroju jest autograf aktora. Następnie Rick i Corey mają okazję kupić zdjęcie, na którym podpisali się trzej legendarni zawodnicy New York Yankees: Mickey Mantle, Willie Mays i Harmon Killebrew.

Zobacz także