Gwiazdy lombardu (6)

Gwiazdy lombardu (6)

(Pawn Stars: Press One for Chum)

reality show USA 2014   od 12 lat
W skrócie:Klient przynosi do lombardu autograf legendarnego bejsbolisty Honusa Wagnera. Widzowie przekonają się, jak Corey i Chum sprawdzą się w negocjacjach. Do sklepu trafia też pierwsze wydanie "Lolity".

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piętnasta seria reality show ukazującego codzienność pracowników rodzinnego biznesu w Las Vegas. Tytułowy lombard w 1988 roku założył Richard Harrison, były wojskowy, który wskutek złej inwestycji na rynku nieruchomości stracił milion dolarów. Wraz z bliskimi przeniósł się do stolicy hazardu, gdzie zaczął wszystko od początku. W nowej branży musiał się wiele nauczyć, ale opłaciło się - w Las Vegas nie brakuje bowiem potrzebujących gotówki. W lombardzie Harrisonów pracują również syn Richarda, Rick, i wnuk Corey. Jednym z członków zespołu jest też Austin "Chumlee" Russell - przyjaciel Coreya z dzieciństwa.

W dzisiejszym odcinku do lombardu w Las Vegas trafia autograf legendy bejsbolu Honusa Wagnera. Przekonamy się, czy Corey i Chumlee zdołają kupić cenną pamiątkę. Następnie Rick ma okazję zademonstrować swoją miłość do literatury. Wycenia rzadkie pierwsze wydanie kontrowersyjnej powieści "Lolita" Władimira Nabokowa. Później Chumlee pomaga zamontować w sklepie nową sieć telefoniczną. Zobaczymy, czy Rick doceni wkład swojego pracownika.

Zobacz także