Gwiazdy lombardu (6)

Gwiazdy lombardu (6)

(Pawn Stars: Dog Day Afternoon)

reality show USA 2013-2014   od 12 lat
W skrócie:Ukochany pies Coreya spędza cały dzień w lombardzie. Wydaje się, że zwierzę jest prawdziwym koszmarem dla dziadka Richarda.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 25 października
za 7 dni
20:25 Fokus TV

Opis

Dwunasta seria popularnego programu, którego bohaterowie zarabiają na życie, udzielając pożyczek pod zastaw i skupując różne przedmioty od osób potrzebujących gotówki. Zysk właścicieli całodobowego lombardu w Las Vegas zależy od tego, czy potrafią oni właściwie ocenić wartość oferowanych im towarów. Klienci potrafią zaskoczyć. Mają na sprzedaż zabytkowe egzemplarze broni, stare auta i rozmaite pamiątki po słynnych aktorach, politykach czy sportowcach. W tym sezonie do lombardu trafia m.in. miecz kawaleryjski, którego używał John Wayne na planie filmu "Rio Grande".

W lombardzie zapowiada się prawdziwe pieskie popołudnie, gdyż Corey przyprowadza ze sobą do pracy swojego pupila. Jednak najlepszy przyjaciel człowieka to dla dziadka najgorszy koszmar. Jeden z klientów sklepu przynosi miecz kawaleryjski, którego John Wayne używał w słynnym westernie "Rio Grande". Później bohaterowie programu mają okazję kupić strzykawkę, pochodzącą z czasów wojny secesyjnej. Przekonamy się, czy Rick i Chumlee zdecydują się dobić targu, czy raczej zwycięży lęk przed zastrzykami.

Zobacz także