Gwiazdy lombardu (6)

Gwiazdy lombardu (6)

(Pawn Stars: Air Mail)

reality show USA 2013   od 12 lat
W skrócie:W programie m.in. kolekcja motorowerów z lat 70. Wśród pojazdów jest honda Z50. Następnie klient przynosi stary kij bejsbolowy - wzorowany na tym, którego używał 'Shoeless Joe' Jackson.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna edycja popularnego reality show ukazującego codzienne wyzwania, przed jakimi stają właściciele i pracownicy lombardu w Las Vegas. To rodzinny biznes, który działa przez przerwy od 1989 roku. Bohaterami programu są trzy pokolenia Harrisonów - senior Richard oraz jego syn Rick i wnuk Corey. Przyjaciel tego ostatniego, Austin "Chumlee" Russell, również należy do ekipy sklepu czynnego 24 godziny na dobę. Wśród niezwykłych przedmiotów, jakie w ósmej serii trafiają do lombardu, jest fragment osłony termicznej statku Apollo 11. W tym sezonie Rick decyduje się również na zatrudnienie nowej osoby.

W dzisiejszym odcinku bohaterowie programu oglądają imponującą kolekcję motorowerów z lat 70. ubiegłego wieku. Wśród pojazdów jest honda Z50. Następnie klient przynosi do lombardu stary kij bejsbolowy - wzorowany na tym, którego używał "Shoeless Joe" Jackson, znakomity zawodnik z początków XX wieku. Pracownicy sklepu wyceniają również list z 1928 roku, który podróżował pocztą lotniczą, gdy za sterami siedział sam Charles Lindbergh.

Zobacz także