Gwiazdy lombardu (50)

Gwiazdy lombardu (50)

(Pawn Stars: Can't Buy Me Love)

reality show USA 2013-2014   od 12 lat
W skrócie:Klient przynosi oryginalną umowę, jaką zawarli Beatlesi z menedżerem Brianem Epsteinem. W ręce właścicieli lombardu może trafić jeden z najważniejszych dokumentów w historii rock and rolla.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 2 października
za 11 dni
13:50 Fokus TV
czwartek, 3 października
za 12 dni
10:15 Fokus TV

Opis

Dwunasta seria popularnego programu, którego bohaterowie zarabiają na życie, udzielając pożyczek pod zastaw i skupując różne przedmioty od osób potrzebujących gotówki. Zysk właścicieli całodobowego lombardu w Las Vegas zależy od tego, czy potrafią oni właściwie ocenić wartość oferowanych im towarów. Klienci potrafią zaskoczyć. Mają na sprzedaż zabytkowe egzemplarze broni, stare auta i rozmaite pamiątki po słynnych aktorach, politykach czy sportowcach. W tym sezonie do lombardu trafia m.in. miecz kawaleryjski, którego używał John Wayne na planie filmu "Rio Grande".

Wśród przedmiotów, które w tym odcinku trafiają do lombardu w Las Vegas, jest jeden z najważniejszych dokumentów w historii rock and rolla. Oto przed bohaterami programu oryginał umowy między zespołem The Beatles a menedżerem grupy Brianem Epsteinem. Kolejny klient przynosi do sklepu kombinezon radzieckiego pilota z okresu zimnej wojny. Chumlee, który z powodzeniem pracuje nad swoją sylwetką, próbuje zainspirować innego pracownika lombardu do zmiany stylu życia.

Zobacz także