Gwiazdy lombardu (5)

Gwiazdy lombardu (5)

(Pawn Stars: Mr Cool)

reality show USA 2014   od 12 lat
W skrócie:Rick ogląda egzemplarz słynnej fotografii 'Monolith, The Face of Half Dome' z podpisem jej autora, Ansela Adamsa. Następnie do lombardu trafia jednocentówka z 1791 roku. Czy moneta zmieni właściciela?

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piętnasta seria reality show ukazującego codzienność pracowników rodzinnego biznesu w Las Vegas. Tytułowy lombard w 1988 roku założył Richard Harrison, były wojskowy, który wskutek złej inwestycji na rynku nieruchomości stracił milion dolarów. Wraz z bliskimi przeniósł się do stolicy hazardu, gdzie zaczął wszystko od początku. W nowej branży musiał się wiele nauczyć, ale opłaciło się - w Las Vegas nie brakuje bowiem potrzebujących gotówki. W lombardzie Harrisonów pracują również syn Richarda, Rick, i wnuk Corey. Jednym z członków zespołu jest też Austin "Chumlee" Russell - przyjaciel Coreya z dzieciństwa.

W dzisiejszym odcinku Rick ma do czynienia z prawdziwą sztuką. Ogląda egzemplarz słynnej fotografii "Monolith, The Face of Half Dome" z podpisem jej autora, Ansela Adamsa. Zasłynął on czarno-białymi zdjęciami amerykańskich parków narodowych. Następnie do lombardu trafia jednocentówka z 1791 roku. Przekonamy się, jak będą przebiegały negocjacje cenowe i czy moneta zmieni właściciela. Później Corey zauważa, że ojciec ciągle zabiera jego rzeczy.

Zobacz także