Gwiazdy lombardu (5)

Gwiazdy lombardu (5)

(Pawn Stars: Crosby, Stills and Cash)

reality show USA 2013   od 12 lat
W skrócie:Do lombardu trafia para lotek bomb z czasów drugiej wojny światowej. Następnie Rick negocjuje z klientem, który przyniósł do sklepu gitarę produkcji Martin & Co. Na instrumencie są cenne autografy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna edycja popularnego reality show ukazującego codzienne wyzwania, przed jakimi stają właściciele i pracownicy lombardu w Las Vegas. To rodzinny biznes, który działa przez przerwy od 1989 roku. Bohaterami programu są trzy pokolenia Harrisonów - senior Richard oraz jego syn Rick i wnuk Corey. Przyjaciel tego ostatniego, Austin "Chumlee" Russell, również należy do ekipy sklepu czynnego 24 godziny na dobę. Wśród niezwykłych przedmiotów, jakie w ósmej serii trafiają do lombardu, jest fragment osłony termicznej statku Apollo 11. W tym sezonie Rick decyduje się również na zatrudnienie nowej osoby.

W dzisiejszym odcinku do lombardu trafia para lotek bomb z czasów drugiej wojny światowej. Następnie Rick negocjuje z klientem, który przyniósł do sklepu gitarę produkcji Martin & Co. Na instrumencie są autografy członków popularnej w latach 60. XX wieku grupy Crosby, Stills & Nash. W dalszym ciągu trwa rekrutacja pracownika nocnej zmiany. Harrisonowie mają już kilku kandydatów, ale wciąż nie podjęli ostatecznej decyzji.

Zobacz także