Gwiazdy lombardu (49)

Gwiazdy lombardu (49)

(Pawn Stars: I'll Be Doggone)

reality show USA 2013-2014   od 12 lat
W skrócie:W ręce Ricka trafia odrzutowy plecak z programu kosmicznego Gemini. Widzowie przekonają się, czy mężczyzna zaproponuje za to niezwykłe urządzenie astronomiczną cenę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 1 października
za 10 dni
14:10 Fokus TV
środa, 2 października
za 11 dni
10:35 Fokus TV

Opis

Dwunasta seria popularnego programu, którego bohaterowie zarabiają na życie, udzielając pożyczek pod zastaw i skupując różne przedmioty od osób potrzebujących gotówki. Zysk właścicieli całodobowego lombardu w Las Vegas zależy od tego, czy potrafią oni właściwie ocenić wartość oferowanych im towarów. Klienci potrafią zaskoczyć. Mają na sprzedaż zabytkowe egzemplarze broni, stare auta i rozmaite pamiątki po słynnych aktorach, politykach czy sportowcach. W tym sezonie do lombardu trafia m.in. miecz kawaleryjski, którego używał John Wayne na planie filmu "Rio Grande".

W dzisiejszym odcinku Rick ogląda plecak odrzutowy, stworzony w ramach amerykańskiego programu lotów kosmicznych Gemini. Chumlee jest bardzo podekscytowany, kiedy w jego ręce trafia komiks o przygodach Snoopy'ego z odręcznym rysunkiem autora Charlesa Schulza. Przekonamy się, czy pracownikowi sklepu uda się sfinalizować transakcję. Później Chumlee postanawia zrealizować własną wersję reklamy lombardu. Zobaczymy, czy będzie lepsza od tej, którą wymyślił szef.

Zobacz także