Gwiazdy lombardu (4)

Gwiazdy lombardu (4)

(Pawn Stars: Fireworks and Freedom)

reality show USA 2014   od 12 lat
W skrócie:Rick ogląda pochodzącą z czasów II wojny światowej maszynę odbierającą i dekodującą wiadomości w alfabecie Morse'a. Klient przynosi list napisany przez sekretarza stanu Johna Quincy'ego Adamsa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piętnasta seria reality show ukazującego codzienność pracowników rodzinnego biznesu w Las Vegas. Tytułowy lombard w 1988 roku założył Richard Harrison, były wojskowy, który wskutek złej inwestycji na rynku nieruchomości stracił milion dolarów. Wraz z bliskimi przeniósł się do stolicy hazardu, gdzie zaczął wszystko od początku. W nowej branży musiał się wiele nauczyć, ale opłaciło się - w Las Vegas nie brakuje bowiem potrzebujących gotówki. W lombardzie Harrisonów pracują również syn Richarda, Rick, i wnuk Corey. Jednym z członków zespołu jest też Austin "Chumlee" Russell - przyjaciel Coreya z dzieciństwa.

W dzisiejszym odcinku Rick ogląda pochodzącą z czasów drugiej wojny światowej maszynę odbierającą i dekodującą wiadomości w alfabecie Morse'a. Następnie klient lombardu przynosi list napisany przez sekretarza stanu Johna Quincy'ego Adamsa, który później został prezydentem Stanów Zjednoczonych. Corey chce zająć się organizacją corocznej imprezy z okazji Dnia Niepodległości. Przekonamy się, czy jego pomysły przypadną do gustu reszcie.

Zobacz także