Gwiazdy lombardu (4)

Gwiazdy lombardu (4)

(Pawn Stars: Smells Like Pawn Spirit)

reality show USA 2013   od 12 lat
W skrócie:Klient przynosi do lombardu lalkę z lat 20. XX wieku wzorowaną na postaci Charlesa Lindbergha. Następnie pracownicy sklepu mają okazję obejrzeć zabytkowy plakat reklamujący występ połykacza mieczy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna edycja popularnego reality show ukazującego codzienne wyzwania, przed jakimi stają właściciele i pracownicy lombardu w Las Vegas. To rodzinny biznes, który działa przez przerwy od 1989 roku. Bohaterami programu są trzy pokolenia Harrisonów - senior Richard oraz jego syn Rick i wnuk Corey. Przyjaciel tego ostatniego, Austin "Chumlee" Russell, również należy do ekipy sklepu czynnego 24 godziny na dobę. Wśród niezwykłych przedmiotów, jakie w ósmej serii trafiają do lombardu, jest fragment osłony termicznej statku Apollo 11. W tym sezonie Rick decyduje się również na zatrudnienie nowej osoby.

Tym razem klient przynosi do lombardu lalkę z lat 20. XX wieku wzorowaną na postaci Charlesa Lindbergha, słynnego amerykańskiego pioniera lotnictwa. Następnie pracownicy sklepu mają okazję obejrzeć zabytkowy plakat reklamujący występ połykacza mieczy. Przekonamy się, czy Rick będzie skłonny sfinalizować transakcję, czy też cena wyjściowa okaże się zbyt wysoka. Później w lombardzie zjawia się mężczyzna z harmonijką, która kiedyś należała do lidera grupy Aerosmith, Stevena Tylera.

Zobacz także