Gwiazdy lombardu (3)

Gwiazdy lombardu (3)

(Pawn Stars)

reality show USA 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Bohaterowie programu przypominają swoje ulubione przedmioty pochodzące z lat 60. XX wieku. Są wśród nich oryginalny strój Króliczka Playboya i rekwizyty z planu serialu 'Wyspa Gilligana'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szpady z czasów Napoleona, japoński arkebuz i pistolety skałkowe to tylko niektóre z wielu rodzajów broni, jakie trafiają do całodobowego lombardu w Las Vegas. W siedemnastym sezonie programu nie zabraknie też niezwykłych pojazdów, pamiątek po słynnych sportowcach czy przedmiotów, które zachwycą każdego fana "Gwiezdnych wojen". Zobaczymy, co na ich temat powiedzą eksperci i jak będą przebiegały negocjacje cenowe. Po raz kolejny przekonamy się również, że Harrisonowie i ich pracownicy mają specyficzne poczucie humoru.

Bohaterowie programu przypominają swoje ulubione przedmioty pochodzące z lat 60. ubiegłego wieku. Są wśród oryginalny strój Króliczka Playboya, piłeczka golfowa, która należała do prezydenta Lyndona Johnsona, i rekwizyty z planu serialu "Wyspa Gilligana", uznawanego przez Amerykanów za kultowy sitcom. W dzisiejszym odcinku zobaczymy także niewykorzystane bilety na koncert Beatlesów, przedmiot, który być może jest fragmentem osłony termicznej rakiety z misji Apollo 11, rekwizyty ze "Star Treka" i pamiątki po Jimim Hendriksie, które robią ogromne wrażenie na Ricku.

Zobacz także